Jak sbalit ženu a zároveň nepůsobit jako chlap, co ji chce jen do postele

Jeden z důvodů proč muži váhají udělat krok a posunout to s ženou dál je strach, aby u toho nepůsobili jako chlapi, co ji chtějí dostat jenom do postele.

Teď nechci rozebírat důvody, proč tomu tak je, ale pravdou je, že i já sám jsem s tím míval velké problémy.

A moji klienti také…

Můj klient Ondra se mi přiznal k zajímavé věci. Poté co se za mé asistence úspěšně seznámil s jednou slečnou (nazvěme ji třeba Petra), se kterou nyní chodí.

“Petra mi později dala zpětnou vazbu. Moc se jí líbilo, když jsme se poprvé potkali a já se jí dotýkal na rukách a prohlížel si její prstýnky (tak jak jsi mi radil). Ale na druhou stranu je to pro mě hrozný pocit, že ona vlastně viděla, že ji chci sbalit.”

A teď si vem, že je to jen taková drobná věc, ale ukazuje to, že i když se to holce líbí, pro některé muže je to stejně těžké udělat.

Při mé práci s klienty pochopitelně musíme postupovat dopředu, protože je to nezbytné pro úspěšné seznámení, ale zároveň postupujeme po malých krůčcích.

Postup po malých krůčcích je dobrý pro obě strany.

Muž to může snadněji zvládnout a žena nebude mít pocit, že na ni tlačí nebo že ji chce dostat jenom do postele.

Taková práce s klientem pak vede k dobrým výsledkům. 

Tady je, co můj klient Ondra (39 let, ekonom, Praha) napsal o naší spolupráci:

“Než jsem začal pracovat s Ondrou, dlouho se mi s ženami nedařilo a jen velice těžko jsem se dostal na nějakou schůzku. Už v prvním měsíci práce jsem ale získal několik kontaktů na zajímavé ženy a s jednou z nich jsem si dokonce domluvil schůzku, která díky přípravě proběhla dobře. V tuto chvíli se ukázala Ondrova schopnost přečíst situaci. Doporučil mi, ať ji na druhou schůzku rovnou pozvu k sobě domů na večeři, což se mi zdálo hodně rychlé. Nicméně se ukázalo, že měl pravdu, protože souhlasila a tedy už na druhé schůzce jsem ji měl u sebe doma a měli jsme sex. Nyní spolu již několik měsíců chodíme. Jsem Ondrovi opravdu vděčný, protože jsem nečekal, že by takový výsledek přišel tak rychle, z nuly na sto prakticky během pár týdnů.

S Ondrou jsem dohromady pracoval 6 měsíců a oceňuji na něm zejména jeho schopnost porozumět konkrétním situacím a správně je vyhodnotit, díky čemuž jsem dosáhl lepších výsledků. Například když se už zdálo, že se jedna slečna nechce sejít, protože přestala odepisovat. Tehdy Ondra navrhl řešení, které skvěle zafungovalo a slečna sama navrhla termín schůzky.

Oceňuji Ondrovu schopnost motivovat, individuální přístup a dostat se společně přes překážky. Našel jsem si skvělou přítelkyni, doufám, že mi to s ní vydrží a kdyby ne, tak se opět obrátím na Ondru.”

Pokud tě zajímá více jak postupovat po malých krůčcích, podívej se na případovou studii:

Tajemství efektivní před-vztahvé komunikace

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.