Jak mít na výběr, ale zároveň nevytvářet povrchní vztahy

Nepochop mě špatně, když říkám, že bys měl mít na výběr.

Když jsem před mnoha lety začínal chodit do klubů a na bary za seznámením, potkal jsem tam jednoho kluka a začali jsme si vyměňovat zkušenosti.

Říkám mu, že si většinou odnesu jedno telefonní číslo za večer a skoro vždycky si pak domluvím schůzku.

On mi říkal, že to takhle nemůže fungovat. Že si minule odnesl 10 čísel, ale odpověděli mu jenom 2 a ani s jednou si nedomluvil schůzku. A nejspíš je potřeba si příště vzít ještě víc čísel.

On to byl hrozně fajn kluk a byla s ním skvělá zábava, ale v tomhle jsem s ním nesouhlasil…

Proč vytvářet ještě víc povrchních vztahů?

Je to naopak SOUSTŘEDĚNÍ SE NA JEDNU VĚC

Je to v souladu s přírodou, která nám to ukazuje například tady:

Když jde lev ulovit zebru, tak se objeví před stádem zeber. Zebry začnou pobíhat a vytvářet skupinky. Lev také pobíhá a snaží se identifikovat svoji kořist. Jakmile se mu to podaří, zaměří všechny své síly na to, aby ji ulovil. Kdyby se ten lev snažil chytit 10 zeber najednou, tak nechytí ani jednu a umře hlady.

Když muž usiluje o seznámení se ženou, tak by se měl vyhnout 2 extrémům:

  1. Uhánění jedné ženy, která o něj nebo o seznámení nemá příliš zájem. Často se k tomu uchylují muži, pro které je ta žena jedinou možností. Takoví muži se bojí, že ji ztratí a budou muset čekat dlouho dobu než se objeví jiná, která se jim bude líbit.
  2. Získat 10 čísel a doufat, že aspoň jedna odpoví. Takoví muži sice na výběr mají, ale není jim to moc platné. Pokud se to děje dlouhodobě může to vést k tomu, že začnou dávat vinu ženám, prostředí, kde je potkali (klub, ulice, Badoo, společenské akce…), dnešní situaci apod.

Čili aby se člověk cítil sebevědoměji při seznamování a to vedlo k úspěšnému seznámení, nemusí mít nutně rozjetých 10 kontaktů na 10 různých žen v jeden okamžik a doufat, že aspoň jedna zabere. Ale mít jeden kontakt, soustředit se na něj a dotáhnout to s ním tam, kam chce. A pokud to s ním z nějakého důvodu nepůjde, tak si lehce najít nový.

A to je skutečně chvíle, kdy má člověk na výběr a posiluje to jeho pozici a vytváří to vztahy, ať už vážný nebo volný, který stojí za to.

Lehce si najít nový kontakt na zajímavou ženu, ale vyžaduje mít nějaký systém. Na náhodu spoléhat nechceš, až se nějaká objeví sama.

Posledních 6 let jsem přicházel na to, jak to funguje, jak to funguje opakovaně a nejen pro mě ale i pro ostatní.

A samozřejmě nejenom ji potkat, ale hlavně to s ní úspěšně “dotáhnout”.

A na to se soustředím, když pracuji s klienty 1 na 1.

Moje pomoc je vhodná pro klienty, kteří mají zbytečný ostych před ženami, které se jim líbí. Haha… já sám jsem si tím také prošel a vím, co všechno to obnáší.

Čili pokud chceš pomoct, podívej se na Případovou studii: Tajemství efektivní před-vztahové komunikace a poté si vyber volný termín strategické konzultace v kalendáři, kde probereme tvoji současnou situaci a to kam se chceš dostat. A zjistíme, jestli jsem schopný ti pomoct a jestli se hodíš pro moje služby. Pokud jsi dočetl až sem, tak tě to nejspíš zajímá a pravděpodobně spolu můžeme úspěšně pracovat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.